LinkedIn

اخبار تخیف‌ها و محصولات جدید ما را در لیکدین دنبال کنید

Instagram

اخبار تخیف‌ها و محصولات جدید ما را در اینستاگرام دنبال کنید

WhatsApp

اخبار تخیف‌ها و محصولات جدید ما را در واتساپ دنبال کنید

باغ زیتون خانوادگی ما

شرکت یگانه زیتون طارم با مسئولیت محدود یک شرکت خانوادگی است که روغن های زیتون فوق العاده بکر و عالی در منطقه طارم را ارائه می دهد ، که با دست خود را به صورت سرد در مزرعه روغن گیری میکند. با بررسی محصولات پیشنهادی در وب سایت ما ، یکی از سالم ترین روغن هایی که طبیعت ارائه می دهد را سفارش دهید. امید است با ایجاد تنوع در تولیدات و عرضه محصولات ، با رعایت و حفظ کامل کیفیت و تداوم آن بتوانیم موجبات رضایت مشتریان عزیز را فراهم آوریم.

تجربه ما در روغن گیری از دانه زیتون

ما بیش از بیست سال در یگانه زیتون طارم لیستی از حقایق تغذیه روغن زیتون را نگه داشته ایم. امروزه به دلیل داشتن محتوای بالای چربی های اشباع نشده و آنتی اکسیدان های موجود ، از نظر علمی آب میوه زیتون به عنوان یک ماده اساسی در رژیم غذایی سالم ثابت شده است. ما همواره در تولید روغن زیتون خود شعار “همیشه تازه، همیشه سلامت” را مدنظر دارد و سلامت محصولات تولیدی گواه این شعار می‌باشد.

محصولات ما

کسی که با حقایق تغذیه روغن زیتون آشنا باشد می داند که بهترین روغن زیتون از اولین فشار دادن میوه به نام “روغن زیتون فوق بکر” حاصل می شود. روغن زیتون ما بسیار بکر خالص ترین شکل روغن زیتون است و بنابراین غنی ترین ماده مغذی است. جایگزینی روزانه 2 قاشق غذاخوری روغن زیتون بکر برای چربی های اشباع شده ، مانند چربی های حیوانی و لبنی ، باعث بهبود سلامت شما در داخل و پوست شما می شود. 

Cart
Your cart is currently empty.